Projektavimas

UŽSISAKYKITE SAVO NAMO PROJEKTĄ

Statykite naujai, rekonstruokite ir įgyvendinkite savo svajones.
Gaukite statybų leidimą.

Individualaus namo projektas

Suprojektuosime gyvenamąjį namą išskirtinai jums ir pagal jūsų norus. Tai kainuos šiek tiek brangiau nei pasirinkti kartotinį namų projektą, tačiau savo sklype turėsite būtent jums skirtus patogius ir išvaizdžius namus. Jums nereikės pergyventi, kad kaimyno namas atrodo analogiškai. Be to namuose turėsite jums patiems ir vaikams aktualias erdves, pageidaujamus vaizdus pro svetainės langus, gaivią vėsumą ir ramybę miegamuosiuose, daugiau šviesos darbo kambariuose. Užsisakykite savo svajonių namą pas mus.

Rekonstrukcija, konstrukcijos ir kiti statiniai

Gal planuojate esamo pastato rekonstrukciją, kapitalinį remontą ar naudojimo paskirties keitimą? Žinokite, kad tam jums būtinai bus reikalingas projektas ir statybos leidimas. Kitaip artimiausioje ateityje neišvengsite nesmagių rūpesčių. Įgyvendiname įvairiausio sudėtingumo individualių namų, butų, gamybinių patalpų pakeitimo sprendimų projektus. Užsisakykite individualius rekonstrukcijos, kostrukcinių pokyčių ir statinio paskirties keitimo projektus už priimtiną kainą. Tegul jūsų statybos prasideda be nenumatytų trukdžių.

Statybos leidimo gavimas

Visiems mūsų suprojektuotiems namams, jūsų pasirinktiems kartotiniams namų projektams, pagal užsakymą paruoštiems rekonstrukcijų ar kapitalinio remonto projektams – sutvarkome statybų leidimus. Be statybos leidimo ne tik negalėsite rejestro tarnyboje užregistruoti statinio, bet ir rizikuojate susilaukti baudos. Su statybos leidimu greičiau judės visų kitų papildomų būtinų komunikacijų įvedimo užsakymo darbai. Jeigu pradėjote savavališkas statybas, taip pat jums padėsime gauti leidimą statyboms ir legalizuotis.

Išsirink sau namą jau dabar

Kartotiniai namų projektai

Tai šiek tiek pigesni projektai, pagal kuriuos namai jau yra pastatyti ir turi gerus juose gyvenančių atsiliepimus.

Žinoma, tai nebus jums individualiai sukurtas autentiškas pastatas. Tačiau tokie projektai jau pilnai paruošti, todėl pradėti statybas galėsite greičiau. Pas mus gausite projektą, dokumentaciją ir įsigysite statybų leidimą. Pradėkite statybas jau dabar.